Home Dekoracje
zobacz_nas3

Dekoracje okienne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu usługę artystycznego szycia firan, zasłon i innych dekoracji okiennych. Szyjemy zarówno z naszych materiałów (bogata ofertą wysokiej jakość materiałów) oraz z materiału dostarczonego przez Klienta.

Doradzamy w zakresie doboru tkanin, kolorystyki czy pomysłu na ciekawą aranżację Państwa okna. Zapewniamy dojazd Klienta, gdzie na miejscu dokonamy pomiarów oraz dobierzemy odcienie tkanin do innych elementów wystroju mieszkania tak, by końcowy efekt spełniał Państwa oczekiwania.

Stawiamy na wysoką jakość, nowoczesność, elegancję i oryginalność dekoracji.
firany1firany2firnay3 firany4 Karnisze ozdobne

Oferujemy także nowoczesne i klasyczne karnisze metalowe, aluminiowe, drewniane, prostokątne, kwadratowe, okrągłe, sufitowe i ścienne. Istnieje także możliwość zamówienia karniszy na wymiar. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Posiadamy karnisze w różnorodnej kolorystyce i rodzaju wykończenia. Służymy pomocą i fachową poradą. Poniżej prezentujemy przykładowe karnisze:
karnisze1karnisze2
karnisze3karnisze4
karnisze5karnisze6
karnisze7karnisze8
 

Rolety materiałowe - Rolety rzymskie - Żaluzje drewniane - Żaluzje bambusowe - Moskitiery - Warszawa

Nasza firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem w zakresie rolet i żaluzji okiennych oraz innych dodatków od wielu lat. Obsługujemy zarówno Warszawę (Wilanów, Ursynów, Mokotów. Bemowo i inne), jak i okolice. Naszymi atutami są szybkie terminy realizacji, przystępne ceny oraz gwarancja jakości. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu dokonać trafnego wyboru.